דף הבית >> מידע נוסף >> סירי פויקה

אם יצא לכם לצאת לטיול קמפינג לאחרונה, רוב הסיכויים שכבר יצא לכם להכיר את הפלא הקולינרי שגלום בסירי הפויקה הכבדים. הכלי שהחל את דרכו באפריקה ושימש להתקנת תבשילים שרחשו מעל גחלים לוחשות, כבש את לבם של חובבי הבישול בכל רחבי העולם ולאחרונה ניתן למצוא אותו גם בבתים רבים ואפילו במסעדות לא מעטות ברחבי הארץ. מדובר על סירים שעשויים מברזל יצוק המיועדים לבישול ארוך ונפלאים לבישול של מגוון תבשילים ומנות מיוחדות. למרות שרוב הבשלנים מכירים את הסירים המיוחדים האלו בעיקר מאותם טיולים בחיק הטבע ששיאם בארוחה דשנה, הרי שכיום הם נחשבים כסירים מוצלחים ומתאימים ביותר לבישול גם במטבח הפרטי.

היתרונות של סירי פויקה

היתרון המרכזי של סירי פויקה בא לידי ביטוי ביכולת האבסולוטית שלהם להוליך חום בצורה שווה ולאגור חום באופן מרשים. אין  עוד חומר שמסוגל להוליך חום בצורה מרשימה כל כך כמו הברזל היצוק ועל כך המומחים בתחום תמימי דעים. בנוסף לכך, מדובר על סירים שעמידים במיוחד בפני שריטות וחבלות ואף בפני חלודה, כל עוד זוכרים לשמן אותם עם גמר השימוש. מאחר והם ניחנו ביכולת עמידות מרשימה בפני נזקים, ניתן לנקות אותם בעזרת כל חומרי הניקוי והמברשות ובמידה ומשתמשים בהם בחיק הטבע ורוצים לנקות אותם כמו שצריך, הרי שניתן פשוט להניח אותם על המדורה וכך לשרוף את כל שיירי המזון ולקבל בסופו של הערב סיר חדש וחף מפירורים.

לא על התבשיל לבדו

למרות שבאופן מסורתי סירי פויקה משמשים להכנת תבשילי בשר, ניתן בהחלט להשתמש בהם גם לצורך התקנת מנות אחרות. כך למשל לאחרונה יותר ויותר אופים משתמשים בסירי הפויקה לצורך הכנת מאפים שונים בדגש על לחמים. בנוסף ניתן להכין בסירים מגוון רחב של מנות דגים, מנות צמחוניות, מנות אחרונות ועוד. הסירים המיוחדים משווקים במגוון רחב של גדלים ולמרות שבדרך כלל לנגד עינינו עומד הסיר הגדול שיכול להתאים לבישול ארוחה לכמה וכמה סועדים, הרי שכיום ניתן בהחלט לרכוש גם סיר זוגי או אפילו אישי.

היכן ניתן לרכוש סירי פויקה איכותיים במחירים הוגנים?

אם אתם רוצים לרכוש סיר פויקה איכותי כמתנה או להתחדש באחד בעצמכם, זה הזמן להתוודע לאתר החדש של אתרוג כלים. באתר תוכלו להתרשם ממגוון עצום של סירים איכותיים מסוגים שונים וכן ממבחר של כלי בישול איכותיים נוספים. בין היתר  באתר נמכרים סכינים מבית החברות המובילות בתחום, גאדג'טים חכמים למטבח, קרשי חיתוך מקצועיים, מחבתות, מוצרים חשמליים למטבח ועוד. באתר מוצעים לקהל הגולשים מבצעים אטרקטיביים שמתעדכנים תדיר וכן מוצעת אפשרות של משלוחים עד הבית. כל מה שאתם צריכים כדי לרכוש ציוד בישול איכותי הוא מחשב, חיבור לאינטרנט, כרטיס אשראי וכמה דקות פנויות. ללא ספק מדובר על הדרך הנוחה והמשלמת ביותר להתחדש.

סירי פויקה